zachmurzenie duże
21°
19°
czwartek
Reklama
Długi majowy weekend to prawdziwe żniwa dla Policji!
01 maja 2018 r. | 11:23
2

Długi weekend majowy to dla wielu Polaków czas wyjazdów i spotkań ze znajomymi. Nad bezpieczeństwem podróżujących jak co roku czuwają policjanci ruchu drogowego. Aby majówka upłynęła bezpiecznie i była okresem udanego wypoczynku, warto pamiętać o kilku zasadach.

Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze i dostosowanie prędkości do panujących warunków. Osoby, które wyjeżdżają na dłużej powinny zadbać o właściwe zabezpieczenie mieszkań i domów.

Podczas tegorocznego długiego weekendu majowego, tak jak i w latach poprzednich, nad bezpieczeństwem osób wybierających się na wypoczynek, czuwają policjanci ruchu drogowego. Policyjne działania rozpoczęły się dzisiaj o 6.00 i potrwają do 6 maja do godz. 22.00. W czasie działań policjanci sprawdzają czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Mundurowi kontrolują także stan trzeźwości kierowców, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w odpowiednich fotelikach.

Uważajcie na siebie. /KPP w Lublińcu/2 odpowiedzi na “Długi majowy weekend to prawdziwe żniwa dla Policji!”

  1. Wyborca pisze:

    trzeba uważać

    3
    1
  2. BOLEK pisze:

    NA NECIE PISALI ŻE BĘDĄ POUCZENIA BO MIŚKI SIĘ OBURZYŁY ŻE NIE BĘDĄ NABIJAĆ KASY FISKUSOWI! ILE W TYM PRAWDY?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *