bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
UG Herby
Dezynfekcja miejsc publicznych w gminie Herby
24 kwietnia 2020 r. | 10:58
2

Druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych w Taninie i Olszynie zwrócili się do gminy z inicjatywą zmierzającą do dezynfekcji najważniejszych rejonów w przestrzeni publicznej.

Druhowie rozpoczęli działania polegające na neutralizacji zagrożenia poprzez opryski obiektów za pomocą specjalnych środków. Odkażono ławki, kosze na śmieci, wiaty rowerowe, wiaty przystankowe, poręcze, przydrożne barierki oraz inne, newralgiczne punkty w obrębie gminy. Strażacy prowadzili swoje działania na trasie: Herby – Kalina – Olszyna – Kierzki – Hadra – Chwostek – Tanina – Łebki – Braszczok – Lisów. W trakcie prowadzonej dezynfekcji jednostki nie napotkały na większe utrudnienia, zyskując aprobatę lokalnej społeczności, wspomagającej druhów w lokalizowaniu kolejnych miejsc wymagających sterylizacji. /UG Herby/

UG Herby

UG Herby2 odpowiedzi na “Dezynfekcja miejsc publicznych w gminie Herby”

  1. Joanna pisze:

    Lepiej późno niż wcale ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *