bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
OSP Tanina
Damian Łebek rywalizował o tytuł najtwardszego strażaka
31 lipca 2017 r. | 12:20
5

23-letni Damian Łebek z Łebków, na co dzień ochotnik z OSP Tanina, został drugim najtwardszym strażakiem w zawodach zorganizowanych przez Ochotniczą Straż Pożarną KSRG w Solarni. Zawody odbyły się po raz siódmy, a do rywalizacji o najtwardszego strażaka stanęło 11. zawodników.

W konkursie na najtwardszego strażaka zawodnicy pokonują wyznaczony tor przeszkód. Strażacy mają do przebiegnięcia osiem 50 metrowych odcinków, na których czekają ich rożnego rodzaju zadania. Konkurencje są wykonywane w pełnym uzbrojeniu wraz ze sprzętem ochrony dróg oddechowych.

PAWEŁ GĄSIORSKI

OSP Tanina

OSP Tanina

OSP Tanina

OSP Tanina

OSP Tanina

OSP Tanina

 5 odpowiedzi na “Damian Łebek rywalizował o tytuł najtwardszego strażaka”

  1. Mario pisze:

    A pomyśleć że jeszcze niedawno OSP Tanina była w rozsypce … Kontrowersyjny Prezes zmienia oblicze ????

  2. BOLEK pisze:

    DAMIAN GRATULACJE JESTEŚ MŁODY TO JESZCZE DUZO OSIĄGNIESZ TAK TRZYMAJ…..

  3. Jeszcze raz gratulacje Mały . :) pisze:

    Jeszcze raz gratulacje Mały . 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *