zachmurzenie duże
24°
23°
piątek
Reklama
Urząd Gminy w Herbach
Czy w Urzędzie Gminy Herby doszło do poświadczenia nieprawdy?
17 kwietnia 2018 r. | 11:17
9

Czy w Urzędzie Gminy Herby doszło do poświadczenia nieprawdy? Bardzo niejasną sprawę będzie musiała dosadnie wyjaśnić Wójt Iwona Burek. Poseł Tomasz Jaskóła przesłał właśnie do urzędu pytanie w tej sprawie.

A chodzi o różne kwoty wynikające z informacji przesłanych do Posła i do mnie, które dotyczyły rozliczeń z firmą Bormax.

Poniżej pismo Posła w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Czy w Urzędzie Gminy Herby doszło do poświadczenia nieprawdy?”

 1. Janusz Malcher pisze:

  Braawo panie pośle niech pan walczy z tym dziadostwem.

  7
  8
 2. Ja pisze:

  Poświadczenia nieprawdy lub zwyczajnej pomyłki. Kwota za 2017 rok może się różnić, bo zapytanie złożono przed końcem roku. Jeśli chodzi zaś o rok 2012 to pewnie dokonano bardziej rzetelnego sprawdzenia. Bardziej myślę że chodzi po prostu o zwykłą pomyłkę – pozostałe lata się zgadzają. Ale tytuł jak zwykle powala na kolana. Jak z artykulem o Makpolu. Z wielkiej chmury mały deszcz. Byle by ludzie klikali…

  8
  3
  • BOLEK pisze:

   CO TY PIEPRZYSZ? JAKA POMYŁKA NA TYM POZIOMIE NIE MA POMYŁEK WSZYSTKO JEST ŚWIADOME! A NÓŻ SIĘ UDA (DO JA) ALE SĄ ANEKSY I TRZEBA JĄ POPRAWIĆ!

   3
   5
   • Ja pisze:

    Pomyłki zdarzają się na każdym poziomie. Tym bardziej że po zsumowaniu wszystkich kwot informacja przesłana dla Pana Jaskóły zawiera jeszcze wyższą kwotę. Gdyby było odwrotnie można by było snuć domysły. A w tym wypadku? Co się uda?

    6
    2
  • Janusz Malcher pisze:

   POmyłką jest jak ktoś POwiązany z partią weźmie łapówkę. W urzędzie nie może być takich POmyłek.

   3
   5
 3. Pisior pisze:

  Jako mieszkaniec Gminy Herby nie czuje żeby Pan Jaskoła był moim reprezentantem. Jakoś go tu nigdy nie widziałem, idą wybory.

  11
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *