słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Reklama
Co wybudowano w centrum Herb?
17 listopada 2023 r. | 11:15
4

Co to za domki wybudowano w centrum Herb? To centrum przesiadkowe, które kosztowało gminę ponad 5 mln zł. W sumie ciężko nazwać to centrum przesiadkowym, bo z czego na co mieliby przesiadać się mieszkańcy?

Czy naprawdę w gminie nie było potrzeb, by zagospodarować 5 mln zł?

Wykonawcą centrum przesiadkowego była firma TEL-BRUK Radosław Telenga. Prace trwały rok.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Co wybudowano w centrum Herb?”

 1. mmmkkk pisze:

  Wyrażenie „rok czasu” to tautologia (masło maślane) panie redaktorze 🙂

 2. B pisze:

  obok jest PKS,PKP, skrzyżowanie dróg wojewódzkiej i krajowej więc chyba jest z czego na co się przesiadać

 3. Na co to komu? pisze:

  głupie pytanie. Obok jest przecież zrobiony nowiutki parking, więc centrum przesiadkowe – będziemy się przesiadać z samochodu na własne nogi 😂😂😂 chyba nie myślicie że wydano tyle kasy argumentując potrzebę kilkoma połączeniami PKS i PKP, które w zasadzie można na palcach jednej ręki policzyć…

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *