zachmurzenie umiarkowane
16°
13°
piątek
Reklama
Co wybudowano w centrum Herb?
17 listopada 2023 r. | 11:15
6

Co to za domki wybudowano w centrum Herb? To centrum przesiadkowe, które kosztowało gminę ponad 5 mln zł. W sumie ciężko nazwać to centrum przesiadkowym, bo z czego na co mieliby przesiadać się mieszkańcy?

Czy naprawdę w gminie nie było potrzeb, by zagospodarować 5 mln zł?

Wykonawcą centrum przesiadkowego była firma TEL-BRUK Radosław Telenga. Prace trwały rok.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Co wybudowano w centrum Herb?”

 1. mmmkkk pisze:

  Wyrażenie „rok czasu” to tautologia (masło maślane) panie redaktorze 🙂

 2. B pisze:

  obok jest PKS,PKP, skrzyżowanie dróg wojewódzkiej i krajowej więc chyba jest z czego na co się przesiadać

  2
  2
  • gghhmm pisze:

   Na co się przesiadać ?skoro częstotliwości jazdy czy to pociągów czy śmiesznych busów jest znikoma , dzieci nie mają jeździć do szkoły , nie mają czym wracać.Bo godziny tych że pojazdów są niedostosowane do potrzeb.A już się nie mówi o osobach które pracują cały dzień.To jest najuboższa komunikacja jaką znam.Nie wszyscy mają samochody , lub też nie mają predyspozycji do kierowania samochodem .A co z osobami starszymi ? Dlaczego nikt nie patrzy na nie.Przecież każdy się zestarzeje , nikt wiecznie młody nie będzie .Zresztą sam wygląd tego drewnianego postumentu przypomina stajnię .Proponuję przerzucić się na furmanki i konie .Wtedy to będzie super centrum przesiadkowe .Prawda?A gdzie fontanna z której cieszyły by się dzieciaki i nie tylko , dlaczego plac zabaw nie jest ogrodzony , myślę że było by bezpiecznie dla korzystających z niego dzieci .AAA JUŻ WIEM PEWNIE UNIA ZA MAŁO KASY DAŁA GMINIE I DLATEGO STARCZYŁO NA DREWNIANĄ “STAJNIĘ DLA KONI”, bo nic innego to nie jest i przynajmniej ta odbierają to przejeżdżając prze Herby ludzie .

 3. Na co to komu? pisze:

  głupie pytanie. Obok jest przecież zrobiony nowiutki parking, więc centrum przesiadkowe – będziemy się przesiadać z samochodu na własne nogi 😂😂😂 chyba nie myślicie że wydano tyle kasy argumentując potrzebę kilkoma połączeniami PKS i PKP, które w zasadzie można na palcach jednej ręki policzyć…

  3
  1
 4. Bafomet pisze:

  To w ogóle nie ma funkcjonalności!! Projektanta poniosło aby wykonać własną wizję która nijak ma się do tego do czego to ma służyć!!! Wyrzucona kasa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *