pochmurnie
15°
14°
czwartek
Reklama
Chcą spuszczać szkodliwe ścieki do kanalizacji gminy Herby
29 lipca 2020 r. | 10:00
0

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie poinformowało, że zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na szczególne korzystanie z wód polegające na wprowadzeniu ścieków przemysłowych zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego, tj. wód opadowych i roztopowych z placów magazynowych złomu, pochodzących z terenu Zakładu CMC Poland Sp. z o.o. z zlokalizowanego w Herbach przy ul. Lublinieckiej 41, do urządzeń kanalizacyjnych będących własnością gminy Herby.

Szczegóły w tej sprawie znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *