zachmurzenie duże
24°
23°
piątek
Reklama
BIP UG Herby
Burek zaczyna spłacać swoje obietnice
20 września 2017 r. | 14:19
5

Wójt Iwona Burek powoli spłaca swoje obietnice wyborcza. Burek w Olszynie zmiażdżyła wręcz konkurencję w przedterminowych wyborach, czas się odpłacić. Skorzysta na tym Ochotnicza Straż Pożarna w Olszynie. Burek właśnie ogłosiła, że czeka na oferty na przebudowę konstrukcji dachu budynku OSP w Olszynie.

Przebudowa ma zakończyć się do 16 listopada 2017 roku. A jej szczegóły znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Burek zaczyna spłacać swoje obietnice”

 1. Katarzyna Sobczyk pisze:

  Szanowny Panie Redaktorze
  Pana Strona jest bardzo popularna w naszej gminie . Często ją czytam ponieważ mieszkam tu od zawsze i interesuje mnie to co się dzieje w mojej miejscowości. Treści artykułów nie komentuję – każdy ma prawo do swojego zdania. Jeśli mogę sobie pozwolić na małą uwagę. Pisanie o kimś per „ Burek „ chyba jednak nie jest najlepszą formą grzecznościową zwłaszcza w sytuacji kiedy Pan jest mężczyzną a pani Burek to kobieta i w dodatku kobieta na stanowisku Wójta . Pozdrawiam serdecznie Katarzyna Sobczyk

 2. Ja pisze:

  Ja również przychylę się do stanowiska p. Katarzyny. Uważam że tytuł artykułu jest nieznaczny i wskazuje na brak szacunku. WÓJT GMINY HERBY SPEŁNIA WRESZCIE SWOJE OBIETNICE. Brzmi lepiej i bardziej profesjonalnie?

 3. Ja pisze:

  Ja również przychylę się do stanowiska p. Katarzyny. Uważam że tytuł artykułu jest niezręczny i wskazuje na brak szacunku. WÓJT GMINY HERBY SPEŁNIA WRESZCIE SWOJE OBIETNICE. Brzmi lepiej i bardziej profesjonalnie?

 4. stary pisze:

  Trzeba tu zauważyć że wojt rozpoczyna swoje urzędowanie w zupełnie innym stylu.Są przetargi,jest dokumentacja ,widać pewne symptomy normalności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *