zachmurzenie duże
17°
16°
czwartek
Reklama
Urząd Gminy w Herbach
Bormax bez zleceń z UG Herby!
04 maja 2018 r. | 09:39
8

Co najmniej przez kilka lat, włodarze gminy Herby zlecali jednej firmy różnego rodzaju usługi. Łącznie było to kilka milionów złotych. Wszystko przez przetargu, bez konkursu. Dopiero gdy napisałem o tym pod koniec ubiegłego roku w Urzędzie Gminy Herby wybuchła afera. Afera, która w najbliższych wyborach może kosztować stołek Wójta Iwonę Burek.

Po kilku miesiącach od tamtej afery, postanowiłem zapytać urząd, jak teraz wygląda zlecanie usług firmie Bormax z Boronowa. Okazuje się, że przez pierwsze cztery miesiące, urząd zlecił tej firmie usługi za 323,45 zł. Porównując ten rok do poprzednich, w których rządzili śp. Roman Banduch i Iwona Burek, to zlecenia dla Bormaxu do kwietnia są kroplą w morzu. W poprzednich latach w adekwatnym okresie było to nawet kilkaset tysięcy złotych.

Da się? Da!

Poniżej odpowiedź z gminy oraz faktura w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Bormax bez zleceń z UG Herby!”

 1. Ja pisze:

  Ale co się da? Nie bardzo rozumiem.

  5
  3
 2. Janusz Malcher pisze:

  Wygląda to bardzo podejrzanie.

  2
  8
 3. Ja pisze:

  Kolejny mój post czeka na moderację…

 4. Natasza pisze:

  Jak bardzo nudzi się pan Paweł że kopie w sarych papierach, Były wójt nie żyje a wraz z nim wszystkie stare faktury. Kurde żeby was tak postraszył…
  Jedziemy na jednym wózku. Pisze właśnie artykuł o takich ludziach I zajmnę się Pańskim życiem. Czas start…

  8
  2
  • Gosc pisze:

   Brawo!! Niech sie wkoncu ktos zabierze za tego całego autora artykułów od siedmiu bolesci. Won z naszej gminy!

   6
   1
 5. BOLEK pisze:

  NATASZA !TY PISUJESZ ARTYKUŁ DLA :PRAWDY: ? PAMIĘTAM TĄ GAZETĘ ONA JESZCZE ISTNIEJE? JAK JUŻ PISZESZ TO ZAJRZYJ POD DYWAN TAM GDZIE SIĘ ŚMIECI PODMIATA!!!!

  2
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *