zachmurzenie umiarkowane
16°
13°
piątek
Reklama
Bezradni urzędnicy – drogowy armagedon
19 kwietnia 2017 r. | 11:55
18

Dostaliśmy od Was sporo zdjęć i sygnały, że gminne drogi są nieodśnieżone. Niestety, zima tej wiosny zaskoczyła drogowców. Drogi gminne były i w dużej liczbie przypadków, wciąż są nieodśnieżone.

Skoro jeden dzień pokazuje, że włodarze gminy nie są przygotowani do zimy na wiosnę, to co dopiero będzie zimą? Jedna noc i gminna komunikacja drogowa została sparaliżowana. Skoro pełniąca funkcję wójta - Iwona Burek nie poradziła sobie z tym problemem, czy poradzi sobie w zimę, o ile zostanie wybrana na funkcję wójta?18 odpowiedzi na “Bezradni urzędnicy – drogowy armagedon”

 1. klarnet pisze:

  czytam te stronę na bieząco, nie komentuję ,ale nie wytrzymałem po tym co teraz przeczytałem nie mogę się powstrzymać i powiem ci autor jesteś po prostu wieśniak i tyle

  • Ja pisze:

   Sto procent racji dla Pana, Panie Klarnet. Sam od kilku dni zastanawiałem się jaki komentarz byłby najlepszy dla poczynań autora artykułów, a Panu w kilku prostych słowach udało się zawrzeć 100 procent tego co chciałem napisać niepotrzebnie szukając “górnolotnych” słów. Poziom strony jest dramatycznie niski, na myśli zwłaszcza mam impertynencki ton admina w przypadku opisywania kandydatów na wójta gminy. Wymieniając ich z samego nazwiska, autor wykazuje się brakiem szacunku dla większości z nich. Szczytem wszystkiego było napisanie zdania: “Oto ulotka Burkowej”. Całkowity brak profesjonalizmu.

   • "MIESZKANIEC GMINY pisze:

    Bo Admin tej strony nie ma pojęcia o redagowaniu strony i pisaniu artykułów ,oraz rzetelnej pracy jakiegokolwiek redaktora.
    Jedyne co w miarę dobrze potrafi to grać w pin-ponga.

 2. Jacek Skubała pisze:

  czy pani Burek nie wiedziała, że dziś będzie śnieg? Przecież były ostrzeżenia, dlaczego nie zapewniła należytego odśnieżania? Olszyna, Kalina jak to wygląda?

 3. Wujek pisze:

  Synek widzę że w dupie byłeś i gówno widziałeś… Jak byś się tematowi przyjrzał to byś taki głupot nie pisał. 15 kwietnia mówi Ci to coś?

 4. Dzunia pisze:

  Ciekawe ilu z was bylo przygotowanych do zimy w kwietniu że tak piszecie a pani burek jest nie winna temu że są drogi nie odsniezone masakra poprostu co tu piszą

 5. mieszkanka olszyny pisze:

  Skubała ty byś wziął się do roboty a nie piszesz takie głupstwa .Nikt z nas nie wiedział że aż takie skutki przyniesie nocne sypanie śniegu ,trzeba było brać łopatę [ izapie……]całą noc i nie miej żalu do całej gminy a jak ci nie pasuje to przeprowadż się na pustynie tam niema śniegu i nie łamią się drzewa . tak jak kolega pisze w dupie byłeś i gówno widziałeś a się wypowiadasz na różne tematy że aż nie dobrze się robi jak to czytam…..

 6. Aha pisze:

  Za dużo śniegu w krótkim czasie, wydaje mi się że ciężko na raz zrobić porządek na wszystkich drogach, chyba trzeba by posiadać armię pługo/odśnieżarek wiadomym jest że w pierwszej kolejności porządkowane są drogi główne. Moja droga została odśnieżona o 10 co i tak było miłym zaskoczeniem bo prowadzi tylko do dwóch domów.

 7. Mieszkaniec pisze:

  Tej ilości śniegu nie da się odśnieżyć w godzinę lub nawet i dwie .Wiem bo pracuję w firmie drogowej i też nie jedną zimę odśnieżałem ,tym bardziej że to były tak intensywne opady .Po za tym myślałem że ta strona będzie bezstronna no ale się myliłem Tym bardziej że tu akurat pani Iwona nie jest niczemu winna

 8. ghy pisze:

  Kochanowice jakoś sobie z tym poradziły, a u nas jak zwykle

 9. Mieszkaniec pisze:

  Urzednicy bezradni sp.Banduch by juz w nocy dzialal a tu niestety zaslaba kobieta na urzedzie a co to pozniej bedzie?to jednak musi byc chlop za wojta

 10. Hi pisze:

  Przecież na zdjęciach jest droga między Cisiem a Blachownią, co ma do tego PO wójta w Herbach Panie Gąsiorowski ?

 11. Hi pisze:

  Przepraszam Pan Gąsiorski zamiast Gąsiorowski. 🙂

 12. Kk pisze:

  Nie można bronić kogoś kto pełni poważna funkcję i nie potrafi zareagować tym bardziej że wszędzie trabili w mediach ze mamy spodziewać się dużych opadów śniegu. Ja nawet nie dotarłam do pracy bo droga wyglądała tragicznie… Niestety prawda jest taka że jeśli ktoś chce pełnić funkcje na stanowisku wójta przede wszystkim powinien mieć 100%zaangażowanie…

 13. Mieszkaniec pisze:

  Co ma droga powiatowa do gminnej?

  • "MIESZKANIEC GMINY pisze:

   Że drogi powiatowe odśnieża firma która wygrała przetarg w Starostwie a gminne ta co w Gminie .I tu jest różnica .

 14. Małgorzata zła pisze:

  Wygrała najlepsza kandydatka na wójta i ona wam teraz pokaże. Pierwsze co to każe usunąć tę zacną stronę zacnego pana Gąsiorskiego, pożal się Boże redaktorzyny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *