bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
Będzie znaczy wzrost cen za odbiór śmieci!
20 sierpnia 2018 r. | 09:43
0

Od 1 września 2018 roku wejdą w życie nowe opłaty za odpady przekazywane do składowiska odpadów zarządzającego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie, które podległe jest Prezydentowi Częstochowy - Krzysztofowi Matyjaszczykowi. Według wyliczeń, które zostały do mnie przesłane przez ZOM Zbigniew Strach, opłaty za przyjmowanie śmieci wzrosną o ok. 40 proc. w stosunku do cen obowiązujących od początku roku. Wzrost opłat wiąże się ze znacznym wzrostem cen kosztów obsługi gmin, co przełoży się na nasze portfele.

Sprawa dotyczy wszystkich firm korzystających ze składowiska odpadów w Sobuczynie.

Poniżej znajdziecie nadesłany do mnie komunikat w tej sprawie.

Kto może powstrzymać podwyżki? Mam nadzieję, że wybory samorządowe, bowiem Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie to spółka miejska.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *