zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Będzie sygnalizacja świetlna w Lisowie na DK46!
05 lipca 2017 r. | 12:46
4

Poseł na Sejm RP - Andrzej Gawron poinformował, że Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - organ administracji rządowej, podjęła decyzję o przekazaniu odpowiednich środków na powstanie sygnalizacji świetlnej wraz z podświetleniem na drodze krajowej nr 46.

Sfinansowanie i realizacja tego zadania potrwa do końca 2017 roku. Mieszkańcy Lisowa w końcu będą mogli bezpieczniej przechodzić przez drogę krajową.4 odpowiedzi na “Będzie sygnalizacja świetlna w Lisowie na DK46!”

 1. ghy pisze:

  Brawa dla tego posła

 2. Kukiz pisze:

  Proponował bym stworzyć ścieżkę pieszo rowerowa kochanowice – herby. I będzie już pięknie

 3. ziomek pisze:

  Szkoda że ta sama instytucja nie widzi potrzeby budowy sygnalizacji świetlnej przy szkole w Herbach gdzie codziennie setki dzieci przechodzi przez drogę wojewódzka uciekając prze ciezarowkami pedzacymi od strony Kaliny

 4. Katarzyna40 pisze:

  Zbliżają się wielkimi krokami wybory samorządowe należy się czymś wykazać ,brawo Panie Pośle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *