zachmurzenie duże
17°
15°
czwartek
Reklama
iStock
Będzie ścieżka rowerowa z Herbów do Lisowa. Gmina dostała blisko 5,5 mln zł!
21 sierpnia 2017 r. | 12:10
16

Gmina Herby ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach projektu "Budowa zintegrowanych węzłów przesiadkowych wraz z budową dróg rowerowych na terenie gmin i powiatu lublinieckiego - gmina Herby". Projekt ten uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w wysokości 5 438 703,28 zł.

Planowana do wykonania inwestycja obejmuje część pierwszego etapu od centrum przesiadkowego w Herbach ul. Dworcowa do miejscowości Lisów ul. Poprzeczna - łącznie 5,85 km drogi rowerowej. Planowane zakończenie prac nastąpi 1 kwietnia 2019 roku.

Przetarg powinien zostać rozstrzygnięty w połowie przyszłego miesiąca.

PAWEŁ GĄSIORSKI16 odpowiedzi na “Będzie ścieżka rowerowa z Herbów do Lisowa. Gmina dostała blisko 5,5 mln zł!”

 1. Jacek Skubała pisze:

  O tym wniosku słyszałem i był chyba złożona w zeszłym roku. Nikt nie zastąpi ś.p. Romana [*]

 2. Lisek pisze:

  Bo Roman był wyjątkowy a ta wójt się nie sprawdza i nic nie robi

 3. mieszkanka olszyny pisze:

  TO SAM SIĘ WEŻ DO ROBOTY I RÓB TĄ ŚCIEŻKĘ JAK CI WÓJT NIE PASUJE MOŻE JA TAK NA TOBIE PSY POWIESZAM PO CAŁEJ GMINIE ŻE SIĘ NIE SPRAWDZASZ LISEK.GDZIE TAKICH RODZĄ …….!

 4. Herbianka pisze:

  Właśnie teraz dopiero widać, że gmina zmienia się na lepsze przy nowej Pani Wójt!! Widać, że są wykonywane prace tak jak ma być, a nie tylko obiecanki cacanki jak to było za kadencji przedniego Wójta!

 5. Lisek pisze:

  ale co wy dziewczyny co się zmienia? Przecież ta kobieta nic nie robi a chociażby te pieniądze zalatwil Ran ona tylko je odebrała. Skoro tak się wszystko zmienia, to wymienię jest a rzecz która zrobila? No dalej

 6. mieszkanka olszyny pisze:

  LISEK A CHOĆBY ZAŁATAŁA WSZYSTKIE DZIURY DOGADAŁA SIĘ Z PKP I BĘDZIE ROBIĆ CENTRUM HERB I WIELE INNYCH RZECZY BĘDZIE ROBIĆ WIEM Z PEWNYCH ŻRÓDEŁ I TO JEST PEWNE . NIE CZEPIAJ SIĘ BO ZA PRZEPROSZENIEM W DUPIE BYŁEŚ I GUWNO WIDZIAŁEŚ .

 7. BOLEK pisze:

  powiem wam wszystkim PANI WÓJT JEST GODNA zastąpić śp ROMANA i świetnie sobie radzi PANI WÓJT TAK TRZYMAĆ.

 8. Jacek Skubała pisze:

  Mnie się wydaje, że te wszystkie komplementy pisze jedna osoba. Mylę się?

 9. Mario pisze:

  Pani Wójt jest wielokrotnie lepsza od Romana. Poprzedni wójt robił wszystko jak mu pasowało, a jeszcze nie daj Boże jak mu kto powiedział coś to był już stracony. Traktował Gmina jak swoje prywatne podwórko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *