zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
Iwona Burek
Będzie kolejny kredyt. Za 4 lata rządów Iwony Burek zadłużenie gminy wzrośnie o ok. 500 procent!
16 listopada 2020 r. | 12:19
3

Na wniosek Wójt Iwony Burek, Rada Gminy Herby podjęła uchwałę w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek. Gmina zaciągnie kolejny kredyt w wysokości 2 937 988 zł.

Zadłużenie gminy na 30 czerwca 2020 roku wyniosło 4 386 707 zł. Gdy weźmiemy pod uwagę nowy kredyt, zadłużenie znacznie przekroczy 7 mln zł. Biorąc pod uwagę, że śp. Wójt Roman Banuch pozostawił gminę z kredytami w wysokości ok. 1,47 mln zł, zadłużenie za czasów rządów Iwony Burek w niecałe 4 lata (na koniec 2020 roku) wzrośnie o ok. 500 procent!

Poniżej uchwała w sprawie nowego kredytu.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Będzie kolejny kredyt. Za 4 lata rządów Iwony Burek zadłużenie gminy wzrośnie o ok. 500 procent!”

 1. Rekord pisze:

  Tak trzymac pani wójt

  10
  8
  • Grażka pisze:

   Nikt w tych czasach nie zrobi nic bez zaciagniecia kredytu.. P. Wojt zrobiala bardzo dużo dla Gminy.,,co można zobaczyc golym okiem w kazdej miejscowosci przynaleznej do gminy Herby…Pani Wojt godna Swojego stanowiska . Oby jak najdłuzej.

   4
   45
 2. ADM pisze:

  500% ? co jak co ale matematyka nie jest najmocniejszą stroną Pana redaktora.. pisanie treści również ponieważ sam sobie zaprzecza, a wyliczenia to Pan przypuszczam na kolanie robił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *