bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
Będą “suszyć” w Herbach
12 maja 2017 r. | 11:24
0

Dzisiaj na terenie Powiatu Lublinieckiego jak i całego województwa prowadzona jest policyjna akcja pod kryptonimem "Prędkość". Działania ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości, która jest główną przyczyną większości zdarzeń drogowych.

Od 6.00 rano policjanci z drogówki w kilku miejscach na terenie powiatu prowadzą pomiary prędkości. Mundurowi sprawdzają, czy kierowcy nie jadą zbyt szybko, kontrolują ich stan trzeźwości, a także sprawdzają wyposażenie samochodu i wymagane dokumenty.

Na pobłażanie w tym dniu nie mogą liczyć także kierujący oraz pasażerowie, którzy nie będą korzystać z pasów bezpieczeństwa oraz ci, którzy nieprawidłowo będą przewozić dzieci. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *