zachmurzenie duże
21°
17°
czwartek
Reklama
Będą kontrole Policji!
14 grudnia 2017 r. | 07:45
0

Lublinieccy policjanci przeprowadzą dziś 24-godzinne działania "Alkohol i narkotyki". Od wczesnych godzin rannych mundurowi będą sprawdzać czy kierujący nie prowadzą pod wpływam alkoholu lub innych środków odurzających.

Podczas akcji policjanci skoncentrują się na przeprowadzeniu maksymalnej ilości badań kierowców i udaremnieniu dalszej podróży tym, którzy kierują pojazdami pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, spowodowanych przez kierujących "na podwójnym gazie", bądź pod wpływem narkotyków. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *