pochmurnie
14°
13°
środa
Reklama
fot. Jan Połacik
Afera alkoholowa na basenie w Herbach
07 marca 2022 r. | 10:59
0

W sobotę jeden z mieszkańców powiadomił policję. Ze zgłoszenia wynikało, że według mieszkańca jeden/na z ratowników lub z ratowniczek jest po spożyciu alkoholu. Zdarzenie potwierdził nam rzecznik lublinieckiej policji. - W dniu 5 marca ok. godz. 10:30 funkcjonariusze KPP Lubliniec przeprowadzili interwencję na basenie w Herbach. Z czynności sporządzono dokumentację, celem wdrożenia czynności wynikających z art. 70 par. 2 kodeksu wykroczeń - poinformował asp. Michał Sklarczyk, z KPP w Lublińcu.

Artykuł ten mówi o "...kto wbrew obowiązkowi zachowania trzeźwości znajduje się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka i podejmuje w tym stanie czynności zawodowe".

Do sprawy jeszcze wrócimy.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *