zachmurzenie duże
24°
24°
piątek
Reklama
policja.pl
68-latek z Lisowa pod wpływem alkoholu
21 grudnia 2017 r. | 09:30
1

Lublinieccy policjanci podsumowali wczorajsze działania „Alkohol i narkotyki”. Stróże prawa przeprowadzili ponad 800 kontroli. Podczas akcji w ręce mundurowych wpadł 68-letni kierowca, który będąc pod wpływem alkoholu był uczestnikiem kolizji.

10 funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Lublińcu uczestniczyło wczoraj w działaniach „Alkohol i narkotyki”. Policjanci przeprowadzili 814 kontroli pojazdów. Przeprowadzone badania stanu trzeźwości nie wykazały obecności alkoholu w wydychanym powietrzu. Przed południem, dyżurny komendy przyjął jednak zgłoszenie kolizji, do której doszło w Lisowie na ulicy Leśnej. Skierowany na miejscu patrol ustalił, że w trakcie manewru wyprzedzania forda przez kierującego oplem, doszło do zderzenia pojazdów. Z relacji zgłaszającego zdarzenie kierowcy forda wynikało, że rozpoczęty przez jadącego oplem manewr wyprzedzania, zakończył się zderzeniem pojazdów. Policjanci sprawdzili dokumenty oraz stan trzeźwości uczestników kolizji. 24-latek z Częstochowy kierujący fordem był trzeźwy, natomiast wynik badania 68-latka z opla, wykazał w jego organizmie ponad 0,2 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyzny i wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia. /KPP w Lublińcu/Jedna odpowiedź do “68-latek z Lisowa pod wpływem alkoholu”

  1. BOLEK pisze:

    0,2 NA GOŚCIA W TYM WIEKU TO PRYSZCZ ALBO DUŹO! SZKODA GOŚCIA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *