pochmurnie
15°
14°
czwartek
Reklama
5000 zł za spowodowanie kolizji
12 stycznia 2024 r. | 11:02
0

We wtorek lublinieccy policjanci zostali wezwani do groźnej kolizji, która miała miejsce w Kochcicach. 19-letni kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej mieszkance naszego powiatu. Za spowodowanie kolizji otrzymał mandat w wysokości 5000 zł.

We wtorek, 10 stycznia dyżurny lublinieckiej komendy otrzymał informacje o kolizji drogowej w Kochcicach na skrzyżowania ul. Kochanowickiej z ul. Wspólną. Na miejscu policjanci z drogówki zastali 33-letnią mieszkankę naszego powiatu, która poinformował, iż aby uniknąć zderzenia z samochodem, który nagle wyjechał jej z podporządkowanej ulicy, odbiła kierownicą w prawo, w wyniku czego uderzyła w stojącą na skrzyżowaniu kapliczkę. Kierowca, który doprowadził do tej niebezpiecznej sytuacji, nie zatrzymał się i odjechał. Kierująca samochodem Kia posiadała nagranie całego zdarzenia na kamerze samochodowej, niestety na nagraniu nie było widać rejestracji jedynie typ i kolor pojazdu. Dzielnicowy gminy Kochanowice pomógł policjantom z drogówki ustalić właściciel pojazdu oraz kierowcę. Okazało się, że samochodem osobowym marki Skoda kierował 19-letni mieszkaniec gm. Kochanowice.

Za spowodowanie zagrożenie w ruchu drogowym, jak również niezatrzymanie się na miejscu kolizji młody kierowca otrzymał mandat w wysokości 5 tysięcy złotych oraz 10 punktów karnych. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *