zachmurzenie duże
22°
19°
czwartek
Reklama
policja.pl
32-latek z Hadry uciekał z marihuaną
14 lutego 2018 r. | 08:23
1

Lublinieccy policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziła nieobecność widzianego chwilę wcześniej pasażera. Kierowca wyjaśnił, że poszedł tylko na chwilę do kolegi. Kiedy wracał do samochodu i zobaczył policjantów......zmienił kierunek i zaczął uciekać. Chwilę później mundurowi wiedzieli już dlaczego nie miał ochoty na spotkanie.

W rejonie ulicy ZHP w Lublińcu policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi, w którym znajdował się kierowca i pasażer. Kilka minut przed podjęciem kontroli, mundurowi widzieli w samochodzie trzech mężczyzn. Zapytany o drugiego pasażera, 24-letni kierowca wyjaśnił że kolega poszedł tylko na chwilę do znajomego. W trakcie wykonywanych czynności, policjanci zauważyli znanego im z widzenia młodego człowieka, który podążał w kierunku audi. Ten natomiast, w chwili gdy zobaczył mundurowych, zmienił kierunek i podjął próbę ucieczki. Policjanci podjęli pościg i chwilę później uciekinier, którym okazał się 32-latek z Hadry był już zatrzymany. Po drodze wyrzucił woreczek, z zawartością ponad 2 g marihuany. Mężczyzna został przesłuchany, a śledczy ustalają teraz skąd miał narkotyk. /KPP w Lublińcu/Jedna odpowiedź do “32-latek z Hadry uciekał z marihuaną”

  1. xyz pisze:

    Ten tekst pisał analfabeta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *