zachmurzenie umiarkowane
16°
13°
piątek
Reklama
fot. UG Herby
100. urodziny Franciszki Łebek
31 stycznia 2018 r. | 09:40
1

20 stycznia 2018 r. mieszkanka Domu Pomocy Społecznej w Herbach p. Franciszka Łebek obchodziła 100-lecie swoich urodzin.

Z tej okazji 19 stycznia br. Dyrekcja DPS w Herbach wraz z pracownikami przygotowała p. Franciszce miłe przyjecie, na które przybyła liczna rodzina oraz przedstawiciele oddziału regionalnego KRUS w Częstochowie, który wypłaca p. Łebek emeryturę. Solenizantce życzenia złożyła Wójt Gminy pani Iwona Burek życząc długich lat życia wręczając kosz słodkości, kwiaty oraz pamiątkową statuetkę. Ponadto Wójt odczytała specjalny list z gratulacjami od Premiera Mateusza Morawieckiego. Pani Franciszka Łebek była długie lata mieszkanką wsi Łebki w gminie Herby, później przebywała u córki w Lublińcu, a po jej śmierci zamieszkała w DPS w Herbach. Solenizantce raz jeszcze życzymy długich lat życia. /UG Herby/Jedna odpowiedź do “100. urodziny Franciszki Łebek”

  1. Wyborca pisze:

    200 lat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *