pochmurnie
19°
13°
wtorek
Reklama
Zderzenie autobusu i osobówki w Lisowie
24 sierpnia 2018 r. | 08:57
0

Brak należytej ostrożności i wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną zderzenia fiata z autobusem, do którego doszło wczoraj przed południem w Lisowie. Kierująca osobówką przewoziła kilkuletnie dziecko. Na szczęście jedyną konsekwencją zdarzenia były uszkodzenia pojazdów. Policjanci apelują o ostrożność.

Wczoraj kilka minut przed 11.00, w Lisowie, kierująca fiatem 31-latka nie zachowała należytej ostrożności i wyjeżdżając z ulicy Leśnej doprowadziła do zderzenia z jadącym drogą krajową autobusem. Kobieta przewoziła 4-letnie dziecko. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Na szczęście przeprowadzone badanie lekarskie, nie wykazało u malucha obrażeń. Nie ucierpiał także żaden z pasażerów autobusu. Kierującą fiatem policjanci ukarali mandatem karnym.

Mundurowi apelują o ostrożność i rozwagę. Ładna pogoda i dobra widoczność sprzyja kierowcom ale chwila nieuwagi może skutkować tragedią. Wjeżdżając na drogę z pierwszeństwem przejazdu upewnijmy się, że z żadnej strony nie nadjeżdża samochód i możemy bezpiecznie włączyć się do ruchu. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *