zachmurzenie duże
17°
15°
czwartek
Reklama
Samochód osobowy wjechał w ciężarówkę. Jedna osoba zabrana do szpitala
10 listopada 2023 r. | 11:22
0

Wczoraj o godz. 6:00 w Lisowie na ul. Częstochowskiej doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu ucierpiał pasażer jednego z pojazdów, który zostały przewiezione do szpitala w Częstochowie. Policjanci kolejny raz apelują o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

9 listopada, o godzinie 6 rano policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej numer 46, w rejonie miejscowości Lisów. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol lublinieckiej „drogówki".

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że samochód ciężarowy wykonywał, manewr skrętu w lewo w tym, momencie na jego tył najechał samochód dostawczy, którym kierował 45 -letni mieszkaniec Częstochowy. W wypadku ucierpiał jeden z pasażerów samochodu dostawczego. Ranny został przetransportowany do szpitala w Częstochowie. Kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Droga w tym miejscu była zablokowana, wyznaczono objazdy przez miejscowości Chwostek oraz miejscowość Jawornica o godzinie 08:00 ruch został przywrócony. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *