zachmurzenie umiarkowane
16°
13°
piątek
Reklama
OSP Tanina
Gminne zawody sportowo-pożarnicze OSP w Olszynie
28 sierpnia 2017 r. | 12:30
12

W niedzielę 3 września na boisku sportowym w Olszynie odbędą się gminne zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych dla drużyn z terenu gminy Herby. W zawodach wystąpią druhowie z Hadry, Taniny, Olszyny i Chwostka. Faworytem zawodów jest ekipa z Chwostka.

Początek o godz. 15:00.

W imieniu jednostek OSP, wszystkich serdecznie zapraszam do kibicowania swoim drużynom.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Gminne zawody sportowo-pożarnicze OSP w Olszynie”

 1. Mario pisze:

  Nie można zapominać o rosnącej w siłę Taninie ☺

 2. Kukiz pisze:

  Witam! W takich zawodach nie ma faworytów. Wystarczy chwilą nieuwagi mały błąd i można stracić kilka miejsc. Życzę uczciwej walki i niech wygra lepszy.

 3. Jacek Skubała pisze:

  powodzenia panowie

 4. Mario pisze:

  Podobno też i Panie ????

 5. ??????? pisze:

  Przez rząd rodzinny K. OSP Lisów już się rozleciało że nie startują??? Czy nie mają już służących???????????????

 6. Mario pisze:

  Zmian trzeba. OSP jest tak ze jak jedną podkłada to druga rośnie i tak w Koło. Kalina to totalna nieporozumienie. Mają sprzęt, a nie działają. Są inni którzy tego sprzętu nie mają.

 7. obserwator pisze:

  Trzeba być totalnym debilem, żeby pisać tutaj takie komentarze. Jeżeli chodzi o jednostkę w Lisowie, to strażacy działają na 100%. Jestem osobą z zewnątrz i widzę. Nic mi nie wiadomo, żeby się coś tam rozpadało, tymbardziej jak przedmówca napisał, że przez “rząd rodziny K.” Może poprostu nie mogli lub nie byli w stanie wystartować. Warto też wejść na statystyki wyjazdów jednostek z gminy i tam doskonale widac jak sie strażacy z Lisowa sprawuja. Warto również przemyśleć co się pisze, bo można wyrządzić komuś krzywdę !

 8. Wojciech Kozak pisze:

  Witam. Wczoraj dowiedziałem się o tym że jest zainteresowanie naszą jednostką na tej stronie ale po kolei.
  Kolego jeżeli piszesz to pisz całe nazwisko KOZAK bo ja się go nie wstydzę a tym bardziej jeżeli chodzi o straż bo przez pokolenia poświęciliśmy wiele prywatnego czasu , nerwów i zdrowia tej jednostce więcej możesz się dowiedzieć w PSP LUBLINIEC (nr.tel. 34 351 07 30 poproś dowódcę JRG albo Komendanta) oni wiedzą jak to wyglądało przez lata.
  Co do zawodów akurat mamy takie czasy a nie inne i po prostu nie wszystkim termin spasował (ostatnio Hadra nie startowała też się rozsypują? Raczej nie!).
  Był czas kiedy była szansa na wykazanie się innych (lata 2004-2011) efekty:
  1. Wydalenie z Kompani Gaśniczej nr 7 Wojewódzkiego Odwodu Operacyjnego
  Ewenement na skalę województwa a nie wiem czy nie kraju.
  2. Zgłoszenie przez dowódcę zastępu zakończenie działań i powrót do bazy a w rzeczywistości zastęp pozostawał w lesie ponieważ ugrzązł samochód.Dodatkowo dowódca zostawił zastęp i oddalił się rzekomo w poszukiwaniu ciągnika.W późnych godzinach wieczornych ratownicy nie mogąc się doczekać na dowódcę przez las wyszli na DK 46 aby wezwać pomoc wtedy dowiedzieli się dzwoniąc do PSP że został zgłoszony powrót do bazy. PSP dopiero zawiadomiło śp. Wójta Romana Banduch który bodajże o 1 w nocy koparką wydostał zastęp z lasu, dodam iż była to Wielka Sobota a dowódca siedział sobie w remizie razem z innymi , którzy trzymali wartę przy Bożym Grobie i pił sobie piwko.
  Pisma z PSP odnośnie powyższych zdarzeń dostępne w OSP Lisów a to tylko niektóre i jak myślisz kolego kto pojechał świecić oczami i jakie dostał wytyczne aby więcej nic takiego nie miało miejsca.
  Dla mnie to są ważne rzeczy a nie start w zawodach nie będziemy startować teraz to kiedy indziej , 8 lat zawodów nie było jakoś nikomu nie przeszkadzało.
  A tak na marginesie obraziłeś chłopaków którzy działają teraz w straży i poświęcają swój czas i zdrowie aby nieść bezinteresowną pomoc naszą działalność możesz śledzić na Facebooku na naszym profilu.
  A skład zarządu masz dostępny na stronie KRS są też inne rodziny które poświęcają swój czas na rzecz naszej OSP.
  Ale się rozpisałem , bo książkę by można napisać co prawda pani K założyła kronikę ale o pewnych rzeczach nie będziemy pisać bo wstyd ale cieszę się z tego że to nie za sprawą mojej rodziny.
  Acha ostatnie co do służących bo podejrzewam że o to ci najbardziej chodzi , pewne rzeczy się zmieniły w straży nie tylko u nas koniec z alkoholem ,każdy od czasu do czasu ma sprzątać, a jak ktoś ma funkcję to powinien wiedzieć za co odpowiada.
  Podejrzewam że jesteś jednym z tych których dotyczą te sytuacje które opisałem ale łatwo jest w nicku wpisać buźkę i znaki zapytania niż stanąć twarzą w twarz na argumenty cóż moim zdaniem straż nie jest dla ciebie bo w straży jest taka zasada , zawsze to chłopakom powtarzam : macie problem dajcie sobie po gębie , napijcie się wódki po wszystkim ale podczas akcji macie być jak jedna rodzina bo zrobicie komuś krzywdę przez wasze dąsy, niestety straż to już teraz nie samo gaszenie lasów i trzeba myśleć i analizować i najważniejsze współpraca i opanowanie podczas działań kto tego nie potrafi lepiej niech nie wsiada do czerwonego samochodu bo może się to źle skończyć dla niego lub jego kolegów.
  Gdybyś chciał więcej się dowiedzieć z historii naszej OSP ale pewnie ją znasz bardzo dobrze to zadzwoń, numer dostępny na stronie.
  Pozdrawiam wszystkich prawdziwych strażaków którzy oddali swoje serce aby bezinteresownie nieść pomoc innym.
  prezes OSP w Lisowie Wojciech Kozak

 9. Mirosław Osadnik pisze:

  Strażakiem się jest, a nie bywa!

 10. Zorro pisze:

  To chyba nie strona do żalenia i chwalenia i bywania?
  Na szacunek to trzeba zasłużyć , a nie prowadzić szacunkową ilość zdarzę na Facebooku .

 11. Wojciech Kozak pisze:

  Widzę że coraz lepszego nicka używasz kolego jakoś cię w gminie nie widziałem mało tego nikt cię nie widział na czarnym koniu w pelerynie i opasce na oczach a jeszcze kapelusz , za to widziałem rycerzy Floriana gdy są potrzebni. A strona jest od pisania co komu ślina na język przyniesie po to jest opcja dodawania komentarzy ale tylko nie liczni mają odwagę się podpisać. A Facebooka chyba nie przegladałeś bo tam nie ma żadnych szacunkowych wartości same fakty ( do wglądu potwierdzenia z działań które wystawia PSP). Pozdrawiam ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *