środa
czwartek
Wolna powierzchnia
Zmiany w rozkładzie jazdy Sigma Bus
12 września 2018 r. | 10:25
0

Od poniedziałku 10 września nastąpiła zmiana w godzinach kursu przewozu osób firmy Sigma Bus na trasie Kochanowice - Lubliniec przez Lisów, Chwostek, HadręMochałę.

Przystanki komunikacyjne i dworce D
Kochanowice 07:10
Lisów BRUK 07:13
Chwostek 07:16
Hadra – Szkoła 07:20
Mochała 07:22
Droniowice 07:25
Harbułtowice 07:27
Lubliniec, ul. Klonowa 07:34
Lubliniec, ul. Grunwaldzka 07:36
Lubliniec, ul. Częstochowska 07:40

 

Przystanki komunikacyjne i dworce D
Lubliniec ul. Częstochowska 15:30
Lubliniec ul. Grunwaldzka 15:34
Lubliniec ul. Klonowa 15:36
Harbułtowice 15:43
Droniowice 15:45
Mochała 15:48
Hadra – Szkolna 15:50
Chwostek 15:54
Lisów BRUK 15:57
Kochanowice 16:00

 

D – kursuje w dni nauki szkolnej



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *