-2°
sobota
-1°
niedziela
Wójt szuka nowego dyrektora ZPO w Herbach
09 marca 2018 r. | 11:58
2

Wójt Gminy Herby ogłosił konkurs na dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Herbach. Wymagania są bardzo konkretne, a swoją kandydaturę można zgłaszać do 20 marca w siedzibie gminy.

Ogłoszenie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Wójt szuka nowego dyrektora ZPO w Herbach”

  1. xyz napisał(a):

    Ja pierdziele jaki obszerny artykuł heh. A coś więcej ?, czy tylko to co można przeczytać wszędzie indziej ?

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).