-2°
sobota
-1°
niedziela
Wójt szuka dyrektora w ZPO w Lisowie
13 marca 2018 r. | 09:49
0

Wójt Iwona Burek nie tylko w ZPO w Herbach poszukuje nowego dyrektora. Wójt ogłosiła również konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Placówek w Lisowie.

Wymagania są praktycznie identyczne do tych z ogłoszenia o ZPO w Herbach.

Ogłoszenie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).