22°
poniedziałek
22°
wtorek
Wolna powierzchnia
Spektakl dla dzieci w Herbach
07 grudnia 2017 r. | 08:01
2

W sobotę 16 grudnia w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Herbach odbędzie się spektakl dla najmłodszych pt. "Gdzie jesteś Kochany Panie Mikołaju", podczas którego św. Mikołaj być może rozda prezenty.

Spektakl rozpocznie się o godz. 11:00. Wstęp wolny.2 odpowiedzi na “Spektakl dla dzieci w Herbach”

 1. Wyborca napisał(a):

  Będzie Mikołaj?
  0  0
 2. Ja napisał(a):

  Przedstawienie jak i cała impreza zorganizowane było bardzo dobrze. Spektakl byl ciekawy. Moje dzieci były zadowolone. Szkoda że frekwencja była taka niska, być może wiąże się to ze słabym przepływem informacji. W Herbach niewiele się dzieje. Szkoda że pomimo tego takie wydarzenie zostało pominięte przez mieszkańców.
  0  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *