23°
11°
czwartek
22°
13°
piątek
fot. ZPO Herby
Rapujące spotkanie w ZPO w Herbach
09 maja 2018 r. | 09:00
0

W Zespole Placówek Oświatowych w Herbach odbyło się podobno dość ciekawe spotkanie profilaktyczne dotyczące konsekwencji stosowania wszelkich używek. Spotkanie było prowadzone w formie muzycznej - rapu o wartościach i celach życiowych.

Patrząc na zdjęcia, uczniom bardzo się podobało.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. ZPO Herby

fot. ZPO Herby

fot. ZPO Herby

fot. ZPO Herby

fot. ZPO Herby

fot. ZPO Herby

fot. ZPO Herby

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).