GOPS w Herbach
Ponad 203 tys. zł na nagrody dla pracowników!
12 marca 2018 r. | 10:28

Urząd Gminy Herby poinformował mnie o wysokości nagrody, jakie zostały wypłacone pracownikom urzędu w latach 2014-2017. Łącznie na nagrody wójtowie przeznaczyli 203 450,27 zł. Najwięcej pieniędzy zostało wypłaconych w zeszłym roku - 64 659,25 zł, najmniej w 2014 roku - 40 511,65 zł.

Poniżej informacja z gminy w tym zakresie.

5 odpowiedzi na “Ponad 203 tys. zł na nagrody dla pracowników!”

1. Wyborca napisał(a):

Do tego trzynastki

2. stary napisał(a):

Trochę nie w temacie ale Panie Gąsiorski firma Memfis A.Myrcik .Niech Pan poprosi o zestawienie prac i kwot które zostały wypłacone za lata 2013-2017.Tam dopiero jest grubo i bezprzetargowo

3. Banduch napisał(a):

Szawle Szawle, dlaczego mnie prześladujesz?

Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą występnych,
    nie wchodzi na drogę grzeszników i nie siada w kole szyderców,
    lecz ma upodobanie w Prawie Pana, nad Jego Prawem rozmyśla dniem i nocą.
    Jest on jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą, które wydaje owoc w swoim czasie,
    a liście jego nie więdną: co uczyni, pomyślnie wypada.

4. Banduch napisał(a):

Pawle, Pawle. Zawróć z tej drogi którą idziesz. Czy naprawdę chcesz tak żyć? Nie warto tracić czasu swego życia na sianiu zamentu. Nie zbudujesz na tym nic trwałego bo fundamentem jest niezgoda i nienawiść. A szkoda, jesteś bardzo zdolnym człowiekiem. Masz potężne imperium aż kilkunastu stron internetowych ale łudzisz się jeśli myślisz że jesteś tam „Panem i władcą”. Twoim imperium rządzi niezgoda, nienawiść i głupota. Każdy człowiek , również Ty, tak naprawdę to pragnie tylko jednego: Być kochanym. Skoro jesteś jaki jesteś, to widocznie nigdy nie doświadczyłeś tego uczucia. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: Bóg cię kocha! A jeśli On cię kocha to ja też. Z miłości więc a nie z nienawiści będę Cię wspierał swoją modlitwą:

Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje,
    przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi,
    chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy,
    jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie,
    ale nas zbaw od złego.Amen.

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

5. Wyborca napisał(a):

Stary widać że MEMFIS bardzo Ci przeszkadza proponuję założyć firmę i działać…