yt
PKS Lubliniec zaprzestał kursów przez gminę Herby!
01 lutego 2018 r. | 08:57

Fatalna wiadomość dla wszystkich podróżujących autobusami PKS Lubliniec. Od dziś PKS Lubliniec zaprzestał wykonywania kursów przez gminą Herby. Dotyczy to trasy nr 70 Lubliniec - Częstochowa oraz trasy nr 52 Dobrodzień - Boronów.

Oficjalne pismo w tej sprawie znajdziecie poniżej.

19 odpowiedzi na “PKS Lubliniec zaprzestał kursów przez gminę Herby!”

1. Wyborca napisał(a):

zgodnie z ustawą o transporcie publicznym jaki transport zapewni nam pani wójt? Jak będziemy mogli dojechać do pracy a nasze dzieci do szkoły?

2. Rafi napisał(a):

Teraz bedziemy pieszo chodzic takich mamy ŕźądzących niestety olali nas wszystkich

3. Mario napisał(a):

Rowery sobie kupcie haha

4. Herbush napisał(a):

A co maja rządzący do tego ze zapuszczony PKS Lubliniec w końcu padł i nie będzie jeździć ? ???? Coś na pewno powstanie w zastępstwo tego.

5. Mieszkaniec napisał(a):

PKS – firma zadłużona, źle prowadzona , nie mająca żadnych perspektyw.
    Wierzę, że transport publiczny zastąpiony przez inne firmy szybko wejdzie na rynek i będziemy zadowoleni

6. Janusz Malcher napisał(a):

za dwa lata będzie trasa rowerowa, to na wiosnę jak znalazł…ale co do tego czasu i co teraz i w zimę?

7. BOLEK napisał(a):

A CZYM BĘDZIE JEŻDZIĆ PANI SEKRETARZ?

8. BOLEK napisał(a):

ZOBACZYCIE ILE PKP DOSTAWI POCIĄGÓW A I SIGMA BUS CHYBA TEŻ .

9. BOLEK napisał(a):

JAK TU DOJECHAĆ DO LEKARZA MOŻE PANI WÓJT SIĘ WYPOWIE NA TEJ STRONIE. HERBY TO DZIURA NIEDŁUGO TO TUSZA BĘDZIE METROPOLIĄ W GMINIE ZIMĄ BĘDĄ SANIE A LATEM BRYCZKI!!!!!

10. Katarzyna40 napisał(a):

Co mają powiedzieć takie wioski jak Hadra,Mochała przez które nawet bus nie przejeżdża ?brak słów nic innego nie pozostaje jak tylko tabliczka z napisem koniec świata nie ma po co dalej jechać.

11. BOLEK napisał(a):

A WSZYSTKO TO WINA KWA KWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12. BOLEK napisał(a):

MOŻE PANI WÓJT KUPI BUSA I DO LUBLINCA DOJEDZIEMY. KASA ZA BILETY PÓJDZIE NA GMINE I BĘDZIE HEJ!

13. Stefcia napisał(a):

Ja mieszkam w Pietrzakach. Jak wiadomo nie posiadamy stacji kolejowej więc dziecko do szkoły do Częstochowy dojeżdżało autobusem. Niestety dzisiaj w Pietrzakach do busa zmieściły się tylko dwie osoby. Nikt z nas nie może pozwolić sobie, aby w XXI wieku nie było transportu publicznego, a ludzie nie mieli jak dojechać do szkoły i do pracy. W miastach uruchamiany jest dodatkowy transport publiczny celem zmniejszenia używania samochodów prywatnych, a tym samym i smogu, a gmine Herby brak transportu publicznego. Temat likwidacji PKS Lubliniec to nie jest temat sprzed miesiąca, aby Pani Wójt i starostwo powiatowe byli zaskoczeni problemem. I obecna sytuacja to jest tylko wina urzędników, których nikt nie rozlicza z podejmowanych decyzji oraz z braku jakiejkolwiek decyzji.

14. Banduch napisał(a):

QUO VADIS Pawle Gąsiorowski? QUO VADIS? Zawsze możesz zawrócić.
    Prośba do wszystkich czytelników o modlitwę za Pawła Gąsiorowskiego o pokój i dobro w jego sercu.

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.