Pensja skarbnika gminy zbliża się do 100 000 zł
13 lipca 2018 r. | 12:10

57-letnia Małgorzata Cierpioł - skarbnik gminy - w ubiegłym roku zaoszczędziła aż 9000 zł. Cierpioł posiada dom o powierzchni 110m2 i wartości 250 000 zł. Do tego działkę za 5000 zł. W ubiegłym roku zarobiła aż o 6000 zł więcej, niż rok wcześniej. Była to kwota 97 326,42 zł.

Nieźle, jak na gminę, która przeżywa regres.

Poniżej jej oświadczenie majątkowe.

5 odpowiedzi na “Pensja skarbnika gminy zbliża się do 100 000 zł”

Rozumiem że w związku z RODO autor posiada zgodę naszej skarbnik na umieszczenie takich danych jak miejsce urodzenia czy nazwisko panieńskie….

Ustawa o ochronie danych osobowych nie definiuje ani nie używa pojęcia „osoby publicznej”. Określa ona natomiast ogólne zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych. Wydaje mi się że dla potrzeb publikacji wystarczy imię i nazwisko. Przecież i tak wiemy o kogo chodzi. A kogo interesuje gdzie urodziła się skarbnik?

3. BOLEK napisał(a):

WSZYSTKIE DANE TEJ PANI SĄ OGÓLNIE DOSTĘPNE NA BIB GMINA A REDAKTOR NIE ZDRADZA ŻADNEJ TAJEMNICY!!! SĄ PRACOWNICY GMINY (MIANOWANI) I ONI MUSZĄ SIĘ ROZLICZAĆ PUBLICZNIE.

Rozliczać tak. Ale ja o czymś innym piszę.