fot. Foreco youtube
Oświadczenie firmy Makpol Recykling
16 kwietnia 2018 r. | 11:22

Po czwartkowym artykule pt. "Wraca koszmar sprzed kilkunastu miesięcy" do redakcji zwróciła się firma Makpol Recykling z prośbą o opublikowanie ich oświadczenia w tej sprawie.

Treść oświadczenia możecie zobaczyć poniżej.

11 odpowiedzi na “Oświadczenie firmy Makpol Recykling”

1. Joanna napisał(a):

Ha ha ha .mieszkańcy mają przyjechać do Lublina bo jeden Pan prezes tam bedzie czekał…żenujące. Proponuję żeby mieszkańcy poszli do Gminy i zapoznali się że złożona dokumentacja..W nowej hi ma być nowa linia produkcyjną..A odpady zgromadzone na wyznaczonym utwardzony podłożu…chyba sam Makpol nie przeczytał co napisał. Zgodnie z dotychczasową decyzja odpady też są gromadzone na utwaredzonym podłożu w zamkniętych pojemnikach.. tzn powinny być bo jak jest każdy widzi i czuje

Zaproszenie mieszkańców Herbów do siedziby firmy w celu rozpoczęcia dialogu żenujące? Czyżby? Rozumiem jednak Pani intencje. Myślę że rzeczywiście rozmowy mogły by odbyć się u nas. Może Pani Wójt zaprosi Pana Polaka, jeśli rzeczywiście jego stanowisko jest takie jak w oświadczeniu powinien przyjąć zaproszenie.

3. BOLEK napisał(a):

ROZUMIE WSZYSTKO TYLKO ZADAM WAM PYTANIE CZY GMINIE ZALEŻY NA FIRMIE BY PŁACIŁA PODATKI CZY FIRMIE BY SIĘ ROZWIJAĆ I NIE PRZENOSIĆ SIĘ ZE WZGLĘDU NA KOSZTY??

4. BOLEK napisał(a):

JAKI DUPLIKAT???????????? OCO CCCCCHODZI

5. BOLEK napisał(a):

OK! MAM WOLNY INTERNET!!

6. xyz napisał(a):

Sam do siebie piszesz ? Przecież masz jeszcze Janusza z Lisowa, który cie wspiera w pisaniu głupot, zmobilizuj go trochę bo sam tu zostaniesz.

• BOLEK napisał(a):

xyz gościu durniowi nie muszę się tłumaczył piszę do wszystkich!!! pojawił mi się komunikat że zdublowałem tekst dlatego tak odpowiedziałem a ty się ogarnij !!!!!!!!!!!!

• Gościu napisał(a):

Januszek cos dawno nie komentowal 😉 Boluś zostal bez swojego kompana

7. xyz napisał(a):

Do wszystkich to znaczy do kogo? do siebie i do Janusza z Lisowa ?. Chyba nie sądzisz, że ktoś cie jeszcze czyta ?

8. Mieszkaniec napisał(a):

Najpierw niech płaci terminie wypłaty zanieďługo sami bedą tam robić