-3°
środa
-2°
czwartek
Wolna powierzchnia
yt
Od września dodatkowe kursy autobusów
31 sierpnia 2018 r. | 10:44
2

Urząd Gminy Herby poinformował, że od poniedziałku 3 września br. będzie prowadzony dodatkowy przewóz osób na trasie Kochanowice – Lubliniec przez Lisów, Chwostek, Hadrę i Mochałę.

Poniżej znajdziecie rozkład jazdy.

Przystanki komunikacyjne i dworce D
Kochanowice 07:30
Lisów BRUK 07:33
Chwostek 07:36
Hadra – Szkoła 07:40
Mochała 07:42
Droniowice 07:45
Harbułtowice 07:47
Lubliniec, ul. Klonowa 07:54
Lubliniec, ul. Grunwaldzka 07:56
Lubliniec, ul. Częstochowska 08:00

 

Przystanki komunikacyjne i dworce D
Lubliniec ul. Częstochowska 15:30
Lubliniec ul. Grunwaldzka 15:34
Lubliniec ul. Klonowa 15:36
Harbułtowice 15:43
Droniowice 15:45
Mochała 15:48
Hadra – Szkolna 15:50
Chwostek 15:54
Lisów BRUK 15:57
Kochanowice 16:00

D – kursuje w dni nauki szkolnej

PAWEŁ GĄSIORSKI



2 odpowiedzi na “Od września dodatkowe kursy autobusów”

  1. Rafi napisał(a):

    Jaka jest cena biletu na chwostek

  2. Kamilla napisał(a):

    Przewozy w takowej odsłonie to jest kompletna katastrofa.. Busy notorycznie się spóźniają, omijają przystanki nie zatrzymując się na nich. Nie zabierają wszystkich pasażerów. Pomijając kulturę kierowców i jakąkolwiek troskę o bezpieczeństwo podróżnych. Nie wiem która firma odpowiada za przewozy w naszym rejonie ale obawiam się, że dojdzie kiedyś do tragedii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *