23°
11°
czwartek
22°
13°
piątek
Niewiarygodne argumenty Iwony Burek
10 maja 2018 r. | 08:27
6

Odkąd Wójtem została Iwona Burek, Urząd zaczął ukrywać dokumenty. Nie chodzi już o firmę Bormax, ale o liczne, inne faktury czy umowy. Wystąpiłem o fakturę i umowę z wykonawcą "zielonych lamp" na terenie gminy. Oczywiście, Burek odmówiła mi udzielenia tej informacji, argumentując to tym, że jej pracownicy muszą przejrzeć 24 segregatory z rzekomymi fakturami i umowy w tej sprawie, a jak już przejrzeli, to stwierdziła, że mi tych dokumentów nie udostępni, bo kosztowało to ich dużo pracy.

Odmowę udzielenia tych informacji możecie znaleźć poniżej.

Sprawa trafi do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Niewiarygodne argumenty Iwony Burek”

 1. Ja napisał(a):

  Argumenty są wiarygodne. Po raz kolejny paraliżujesz pracę urzędników naszej gminy. Co Ci się w tych lampach nie podoba? Świecą dobrze. Wyglądają estetycznie. Na Cisiu masz lepsze? Daj w końcu pracować urzędnikom. Zabierasz im czas który mogli by spożytkować w inny sposób.
  36  6
  • Janusz Malcher napisał(a):

   Urzędasie to są informacje jawne i powinny być publiczne. Skoro nasza wójt coś ukrywa to ma coś na sumieniu. Wezwać CBA do gminy !!!
   3   24
 2. Ja napisał(a):

  Nie jestem urzędnikiem. Jestem mieszkancem gminy. I nie podoba mi się że po raz kolejny pracownicy gminy są odrywani od swoich obowiązków przez jakąś miernotę która sieje ferment w kilkunastu gminach. Poza tym sam wezwij CBA skoro jesteś pewien że masz rację.
  20  4
  • Janusz Malcher napisał(a):

   Nerwy ci puszczają przed wyborami i boisz się o swój ciepły stołek opłacany z moich podatków!
   4   17
   • Ja napisał(a):

    Wy się obaj z „dziennikarzyną” za dużo Malanowskiego naoglądaliscie. Detektywi od siedmiu boleści..
    17    3
 3. As nslfsbeta napisał(a):

  Ty były sołtysie z Cisia weź ty się chłopie do uczciwej roboty
  Bo zaczyna ci mózg szwankować od tych teorii spiskowych
  9  1

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).