całkowite zachmurzenie
środa
Reklama
Sondaż wyborczy na Wójta Gminy Herby
28 maja 2018 r. | 10:33
4

Pięć miesięcy do wyborów samorządowych, w których wybierzemy nowego Wójta i Radę Gminy Herby. Czas na sondaż wyborczy. Na kogo zagłosujesz w wyborach na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu wyborczym. Do wyboru macie troje kandydatów: Iwona Burek, Jerzy Cyrulik i Krzysztof Brożyc.

Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej pod "oceń radnego". Sondaż potrwa do końca dnia - 30 maja, następnego dnia zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Na kogo zagłosujesz w wyborach na Wójta?
Zagłosuj


4 odpowiedzi na “Sondaż wyborczy na Wójta Gminy Herby”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Może najpierw należałoby zapytać czy ktoś z tych osób chce kandydować?
  To taka mała formalność….

 2. Wyborca pisze:

  gdyby tych dwóch panów połączyło siły to mielibyśmy wójta i zastępce

  2
  6
 3. BOLEK pisze:

  troszkę za wcześnie chyba|?

 4. L pisze:

  I tym artykułem redaktorek udowodnił swoją rzetelność i kompetencje. Jak się ma ankieta w której oddawali głosy na wójtów czytelnicy do oddawania głosów na najlepszego czy najgorszego radnego zaliczając do tego zacnego grona wójt IB? Ma się tak, że ci sami czytelnicy oddawaja swoje głosy ( lub nie oddawają) na najgorszą radną Iwonę Burek chcąc tym samym żeby była wójtem w przyszłej kadencji…. Hmmm.. Coś tu ktoś kombinuje i sugeruje….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *