-2°
sobota
-1°
niedziela
fot. KZGRL.pl
Odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w 2018 roku
23 stycznia 2018 r. | 14:48
0

Tylko dwa terminy wyznaczyła gmina na odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w 2018 roku. Mieszkańcy wszystkich sołectw powinny przygotować zużyty sprzęt w maju i październiku 2018 r.

Szczegóły miejsc znajdziecie w informacji poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).