kadr z filmu promocyjnego gminy Herby
Majątek gminy wart ponad 67 mln zł
03 kwietnia 2018 r. | 11:01

Ile gmina ma mieszkań? Ile budynków? Jakim terenem dysponuje? Jakie majątek ma gmina? Poniżej przedstawiam stan mienia komunalnego w Gminie Herby na koniec ubiegłego roku.

Zapraszam do lektury.

3 odpowiedzi na “Majątek gminy wart ponad 67 mln zł”

1. Wyborca napisał(a):

Sporo nawet.

2. urbannews napisał(a):

Wyjatkowe dranstwo i robienie ludziom wody z mozgu dajac na jakies projekty pieniadze z budzetu Gminy. Te 200tys.to jakis ochlap z budzetu, majacy dac mieszkancom poczucie tego, ze maja na cos wplyw i przykryc szastanie naszymi pieniedzmi na ogrodzenia i przeplacone kibelki.A i cale to glosowanie wyglada na wielki przekret.