23°
środa
16°
czwartek
kadr z filmu promocyjnego gminy Herby
Majątek gminy wart ponad 67 mln zł
03 kwietnia 2018 r. | 11:01
3

Ile gmina ma mieszkań? Ile budynków? Jakim terenem dysponuje? Jakie majątek ma gmina? Poniżej przedstawiam stan mienia komunalnego w Gminie Herby na koniec ubiegłego roku.

Zapraszam do lektury.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Majątek gminy wart ponad 67 mln zł”

 1. Wyborca napisał(a):

  Sporo nawet.
  2  0
 2. urbannews napisał(a):

   Wyjatkowe dranstwo i robienie ludziom wody z mozgu dajac na jakies projekty pieniadze z budzetu Gminy. Te 200tys.to jakis ochlap z budzetu, majacy dac mieszkancom poczucie tego, ze maja na cos wplyw i przykryc szastanie naszymi pieniedzmi na ogrodzenia i przeplacone kibelki.A i cale to glosowanie wyglada na wielki przekret. 
  0  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).