23°
środa
16°
czwartek
fot. Magazyn Square
Konsultacje bez konsultacji
14 marca 2018 r. | 12:17
2

Urząd Gminy Herby przeprowadził konsultacje w sprawie podziału gminy Herby na okręgi wyborcze. Informacja o konsultacjach była tak rozreklamowana, że nawet na stronie urzędu jej nie było. Konsultacje odbyły się od 6 marca do 13 marca i nikt nie wziął w nich udziału.

Konsultacje zostały przeprowadzone tylko po to, by nikt nie mówił, że ich nie było. Tylko kto o nich wiedział?

Poniżej informacja Wójta w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI



2 odpowiedzi na “Konsultacje bez konsultacji”

 1. Wyborca napisał(a):

  Jak zwykle




  0



  0
 2. BOLEK napisał(a):

  NUDY NUDY NIEMA O CZYM POGADAĆ!




  0



  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).