Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO w Częstochowie!
22 maja 2018 r. | 11:47

Kolejny raz wygrałem z Wójtem Iwoną Burek przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. SKO uchyliło odmowę udzielenia mi informacji publicznej na temat dokumentów źródłowych - zapytań ofertowych do innych podmiotów na usługi w latach 2015-2017, w których zlecenia otrzymała firma Bormax Renata Machoń z Boronowa. Wójt oczywiście ukrywa te zapytania, twierdząc, że są to dokumenty przetworzone. Nieco inne zdanie w tej sprawie miało SKO w Częstochowie, które uchyliło decyzję Wójta i przekazało sprawę do ponownego rozpoznania.

Poniżej decyzja SKO.

4 odpowiedzi na “Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO w Częstochowie!”

Wygrać to Ty możesz w ping-ponga. Przeczytaj sobie dwa ostatnie akapity uzasadnienia. Odmowa wymaga korekty, bo sporządzona została w niewłaściwy sposób. Po raz kolejny dajesz niewłasciwe zajęcie ludziom którzy utrzymywani są z naszych podatków dla innych celów. A skoro po raz kolejny „wygrałeś”, napisz też ile razy już „przegrałeś”. Ręce (i nie tylko) opadają…

• BOLEK napisał(a):

KTOŚ STOI WYŻEJ I KONTROLUJE STAŁO SIĘ POCZEKAMY ZOBACZYMY!!! JEŚLI SIĘ DOCZEPILI T/Z ŻE COŚ JEST NIE TAK!!!

2. BOLEK napisał(a):

3. BOLEK napisał(a):

DO REDAKTORA!!! MIANOWANI NIE WSZYSCY SIĘ ROZLICZYLI NIECH PAN RUSZY TĄ SPRAWĘ!!! KTO BLOKUJE TE WPISY???