-2°
sobota
-1°
niedziela
Harmonogram wywozu odpadów na 2018 r.
03 stycznia 2018 r. | 11:12
0

Urząd Gminy Herby opublikował harmonogram wywozu odpadów z gminy Herby na pierwszą połowę roku. Harmonogram podzielony jest na wywóz śmieci z domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz wielkogabarytowych.

Harmonogram możecie pobrać stąd:
Harmonogram jednorodzinne
Harmonogram wielorodzinneDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).