-1°
-2°
Urząd Gminy w Herbach
Czy w Urzędzie Gminy Herby doszło do poświadczenia nieprawdy?
17 kwietnia 2018 r. | 11:17

Czy w Urzędzie Gminy Herby doszło do poświadczenia nieprawdy? Bardzo niejasną sprawę będzie musiała dosadnie wyjaśnić Wójt Iwona Burek. Poseł Tomasz Jaskóła przesłał właśnie do urzędu pytanie w tej sprawie.

A chodzi o różne kwoty wynikające z informacji przesłanych do Posła i do mnie, które dotyczyły rozliczeń z firmą Bormax.

Poniżej pismo Posła w tej sprawie.

9 odpowiedzi na “Czy w Urzędzie Gminy Herby doszło do poświadczenia nieprawdy?”

1. Janusz Malcher napisał(a):

Braawo panie pośle niech pan walczy z tym dziadostwem.

Poświadczenia nieprawdy lub zwyczajnej pomyłki. Kwota za 2017 rok może się różnić, bo zapytanie złożono przed końcem roku. Jeśli chodzi zaś o rok 2012 to pewnie dokonano bardziej rzetelnego sprawdzenia. Bardziej myślę że chodzi po prostu o zwykłą pomyłkę – pozostałe lata się zgadzają. Ale tytuł jak zwykle powala na kolana. Jak z artykulem o Makpolu. Z wielkiej chmury mały deszcz. Byle by ludzie klikali…

• BOLEK napisał(a):

CO TY PIEPRZYSZ? JAKA POMYŁKA NA TYM POZIOMIE NIE MA POMYŁEK WSZYSTKO JEST ŚWIADOME! A NÓŻ SIĘ UDA (DO JA) ALE SĄ ANEKSY I TRZEBA JĄ POPRAWIĆ!

• Ja napisał(a):

Pomyłki zdarzają się na każdym poziomie. Tym bardziej że po zsumowaniu wszystkich kwot informacja przesłana dla Pana Jaskóły zawiera jeszcze wyższą kwotę. Gdyby było odwrotnie można by było snuć domysły. A w tym wypadku? Co się uda?

• Janusz Malcher napisał(a):

POmyłką jest jak ktoś POwiązany z partią weźmie łapówkę. W urzędzie nie może być takich POmyłek.

3. Pisior napisał(a):

Jako mieszkaniec Gminy Herby nie czuje żeby Pan Jaskoła był moim reprezentantem. Jakoś go tu nigdy nie widziałem, idą wybory.