Czemu Iwona Burek ukrywa dokumenty firmy Bormax?
13 kwietnia 2018 r. | 11:37

Wczoraj otrzymałem od Wójta Iwony Burek odmowę udzielenia informacji dotyczącej firmy Bormax. Jak powszechnie wiadomo, firma ta otrzymała z wolnej ręki zamówienia na grube miliony złotych. Dużo osób mi powtarza, że to było za czasów śp. Banducha. Może i tak, ale kontynuuje to Wójt Iwona Burek, która ukrywa dokumenty. Sprawą zajmują się już odpowiednie służby, ale to wszystko trwa.

Burek odmówiła mi udzielenia informacji publicznej, odwołałem się do SKO w Częstochowie w tej sprawie.

Sprawą firmy Bormax interesuje się Poseł Tomasz Jaskóła. Zwróciłem się również o pomoc do Posła Andrzeja Gawrona.

Poniżej pismo z gminy w sprawie tych dokumentów.

8 odpowiedzi na “Czemu Iwona Burek ukrywa dokumenty firmy Bormax?”

1. Janusz Malcher napisał(a):

Bo tam są za duże powiązania z tą firmą.

• Andy napisał(a):

Przeczytałem załączoną decyzję. Osoba pisząca ten „artykuł” najprawdopodobniej nie przeczytała jej ze zrozumieniem. No cóż, interpretacja zależy od celu 🙂 I jeszcze mała uwaga odnośnie cytatu: …”Ukrywania dokumentów, poświadczenie nieprawdy idealnie nadaje się na zawiadomienie do organów ścigania. Chyba nie tak miały wyglądać rządy Iwony Burek jako Wójta Gminy Herby.”… Jeśli masz człowieku taką wiedzę, to twoim (celowo z małej litery) obowiązkiem jest powiadomienie odpowiednich organów. W przeciwnym razie grozi ci współodpowiedzialność.

2. Wyborca napisał(a):

Widocznie ma coś za uszami

3. xyz napisał(a):

Panie Gąsiorski nie dostał Pan odmowy od WÓJTA tylko od Pani Wójt !!!.
    A tak przy okazji, jak to jest raz szczyci się pucharami wręczanymi przez Panią Wójt i publikować z nią zdjęcia, a raz pisać o niej w takim tonie ?.

4. xyz napisał(a):

No i o czy z takim tłukiem konwersować? jak to język polski myli z kałmuckim ?
    Dopuścić to można ciebie do koryta i pewnie czułbyś się wtedy jak ryba w wodzie, ale jak sam się przekonałeś wyborco kilku głosowego kandydata – tak się nie stanie.

O jakim poświadczeniu nieprawdy mówi autor artykułu?

6. Mieszkaniec napisał(a):

panie Gasiorski a moze kros by sie zajal gmina Koczanowice. Tu jedno zamowienie jak chodnilk dzieli sie na mniejsze…….iHerby tu a(urat pilnuija takich spraw.