całkowite zachmurzenie
środa
Reklama
GOPS w Herbach
Blisko 10 500 zł na nagrody dla pracowników GOPS-u!
23 marca 2018 r. | 10:30
15

Blisko 10 500 zł przeznaczył na nagrody dla swoich ośmiu pracownic Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Herbach. Najwyższą nagrodę otrzymała kierownik Małgorzata Krysiak - 2090,72 zł.

Wykaz nagrodzonych pracowników znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Blisko 10 500 zł na nagrody dla pracowników GOPS-u!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Brawo!!!! Nareszcie ktoś pomyślał o pracownikach!!!!

 2. Banduch pisze:

  Pawle, Pawle. Zawróć z tej drogi którą idziesz. Czy naprawdę chcesz tak żyć? Nie warto tracić czasu swego życia na sianiu zamentu. Nie zbudujesz na tym nic trwałego bo fundamentem jest niezgoda i nienawiść. A szkoda, jesteś bardzo zdolnym człowiekiem. Masz potężne imperium aż kilkunastu stron internetowych ale łudzisz się jeśli myślisz że jesteś tam „Panem i władcą”. Twoim imperium rządzi niezgoda, nienawiść i głupota. Każdy człowiek , również Ty, tak naprawdę to pragnie tylko jednego: Być kochanym. Skoro jesteś jaki jesteś, to widocznie nigdy nie doświadczyłeś tego uczucia. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: Bóg cię kocha! A jeśli On cię kocha to ja też. Z miłości więc a nie z nienawiści będę Cię wspierał swoją modlitwą:

  Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje,
  przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi,
  chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy,
  jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie,
  ale nas zbaw od złego.Amen.

  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

 3. xyz pisze:

  Bolek i wyborca nie dostają nagród bo i za co ? ZA BYCIE ………………….. ? (każdy sobie dopisze 🙂 )

  • BOLEK pisze:

   XYZ JUŻ PISAŁEM CI ŻE JESTEŚ OSTATNI I TO WIDAĆ !DOBRZE PRZECZYTAJ CO NAPISAŁEM A POTEM KOMENTUJ BO WIDAĆ ŻE JESTEŚ Z OGONKA!

 4. Wyborca pisze:

  nie pracuje w budżetówce a budżetówka utrzymywana jest z naszych podatków. Więc za co te nagrody?

 5. Ja pisze:

  Za pracę. Gdy pracujesz uczciwie i rzetelnie możesz zasłużyć na nagrodę. Poza sferą budżetową jest coś takiego jak premia. Możesz nie kojarzyć jeśli nigdy na nią nie zasłużyłeś. I nie tylko z Twoich podatków jest płacona ta premia. Z moich też. I te pieniądze nie biorą się z powietrza. Nikt też Ci ich nie zabiera. Są wczesniej zaplanowane w czymś co dorośli ludzie nazywają budżetem.

 6. BOLEK pisze:

  ABY DOSTAĆ PREMIE TRZEBA JĄ WYPRACOWAĆ T/Z ALBO ZROBIĆ COŚ SZYBKO ALBO LEPIEJ NIŻ JEST TO ZAPLANOWANE! LUB ZAOSZCZĘDZIĆ NA KOSZTACH itp. WTEDY PRACODAWCA MOŻE WYPŁACIĆ NAGRODĘ W POSTACI PREMII! TYLKO W BUDŻETÓWCE TO JAK W RZĄDZIE ROZDAJĄ ALE NIE SWOJE TYLKO NASZE!!!!!!

 7. Ja pisze:

  Rozumiem że masz niezbite dowody na to że premia się nie należała?

 8. BOLEK pisze:

  TEGO NIE POWIEDZIAŁEM! PORÓWNAŁEM TYLKO FIZOLA DO URZĘDNIKA.

 9. Ja pisze:

  Źle Cię zrozumiałem w takim razie. W GOPSie akurat mają sporo pracy. Bywa że muszą się trochę poużerać z podopiecznymi. Z tego co wiem w naszej gminie pomoc raczej trafia do potrzebujących. Wiem też jak to wygląda w innych miastach. Myślę że akurat tu Panie zasługują na premię. Widać też zróżnicowanie w wysokościach kwot, więc był na to jakiś pomysł aby to podzielić. Nie znam żadnej z tych Pań, ale znam dwie rodziny z dziećmi ktore bardzo dużo pomocy otrzymały z GOPSu, nie tylko w postaci pieniędzy, ale i żywności. Rozmawiałem też jedną z matek która nie kryła wdzięczności dla urzędników. Być może są takie rodziny które nie dostały właściwej pomocy, ale raczej nie że względu na złe funkcjonowanie GOPS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *