-1°
-2°
GOPS w Herbach
Blisko 10 500 zł na nagrody dla pracowników GOPS-u!
23 marca 2018 r. | 10:30

Blisko 10 500 zł przeznaczył na nagrody dla swoich ośmiu pracownic Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Herbach. Najwyższą nagrodę otrzymała kierownik Małgorzata Krysiak - 2090,72 zł.

Wykaz nagrodzonych pracowników znajdziecie poniżej.

15 odpowiedzi na “Blisko 10 500 zł na nagrody dla pracowników GOPS-u!”

1. Mieszkaniec napisał(a):

Brawo!!!! Nareszcie ktoś pomyślał o pracownikach!!!!

• BOLEK napisał(a):

TO CHYBA TWOJA PANI DOSTAŁA NAGRODĘ ? BO SIĘ TAK CIESZYSZ! ALE BEZ OBRAZY NALEŻY IM SIĘ DOBRE KOBITKI ! MAJĄ TRUDNĄ PRACE!.

• Ja napisał(a):

Tym razem zgadzam się z Tobą Bolku. U nas w Gminie mają sporo pracy. Jeśli ktoś pracuje uczciwie nagroda się należy. Poza tym wysokość nagrody pewnie podans brutto. Po zabraniu podatku i składek już nie jest tak kolorowo. Niemniej należy docenić gest,

2. Banduch napisał(a):

Pawle, Pawle. Zawróć z tej drogi którą idziesz. Czy naprawdę chcesz tak żyć? Nie warto tracić czasu swego życia na sianiu zamentu. Nie zbudujesz na tym nic trwałego bo fundamentem jest niezgoda i nienawiść. A szkoda, jesteś bardzo zdolnym człowiekiem. Masz potężne imperium aż kilkunastu stron internetowych ale łudzisz się jeśli myślisz że jesteś tam „Panem i władcą”. Twoim imperium rządzi niezgoda, nienawiść i głupota. Każdy człowiek , również Ty, tak naprawdę to pragnie tylko jednego: Być kochanym. Skoro jesteś jaki jesteś, to widocznie nigdy nie doświadczyłeś tego uczucia. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: Bóg cię kocha! A jeśli On cię kocha to ja też. Z miłości więc a nie z nienawiści będę Cię wspierał swoją modlitwą:

Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje,
    przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi,
    chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy,
    jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie,
    ale nas zbaw od złego.Amen.

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

3. xyz napisał(a):

Bolek i wyborca nie dostają nagród bo i za co ? ZA BYCIE ………………….. ? (każdy sobie dopisze 🙂 )

• BOLEK napisał(a):

XYZ JUŻ PISAŁEM CI ŻE JESTEŚ OSTATNI I TO WIDAĆ !DOBRZE PRZECZYTAJ CO NAPISAŁEM A POTEM KOMENTUJ BO WIDAĆ ŻE JESTEŚ Z OGONKA!

4. Wyborca napisał(a):

nie pracuje w budżetówce a budżetówka utrzymywana jest z naszych podatków. Więc za co te nagrody?

Za pracę. Gdy pracujesz uczciwie i rzetelnie możesz zasłużyć na nagrodę. Poza sferą budżetową jest coś takiego jak premia. Możesz nie kojarzyć jeśli nigdy na nią nie zasłużyłeś. I nie tylko z Twoich podatków jest płacona ta premia. Z moich też. I te pieniądze nie biorą się z powietrza. Nikt też Ci ich nie zabiera. Są wczesniej zaplanowane w czymś co dorośli ludzie nazywają budżetem.

6. BOLEK napisał(a):

ABY DOSTAĆ PREMIE TRZEBA JĄ WYPRACOWAĆ T/Z ALBO ZROBIĆ COŚ SZYBKO ALBO LEPIEJ NIŻ JEST TO ZAPLANOWANE! LUB ZAOSZCZĘDZIĆ NA KOSZTACH itp. WTEDY PRACODAWCA MOŻE WYPŁACIĆ NAGRODĘ W POSTACI PREMII! TYLKO W BUDŻETÓWCE TO JAK W RZĄDZIE ROZDAJĄ ALE NIE SWOJE TYLKO NASZE!!!!!!

Rozumiem że masz niezbite dowody na to że premia się nie należała?

8. BOLEK napisał(a):

TEGO NIE POWIEDZIAŁEM! PORÓWNAŁEM TYLKO FIZOLA DO URZĘDNIKA.

Źle Cię zrozumiałem w takim razie. W GOPSie akurat mają sporo pracy. Bywa że muszą się trochę poużerać z podopiecznymi. Z tego co wiem w naszej gminie pomoc raczej trafia do potrzebujących. Wiem też jak to wygląda w innych miastach. Myślę że akurat tu Panie zasługują na premię. Widać też zróżnicowanie w wysokościach kwot, więc był na to jakiś pomysł aby to podzielić. Nie znam żadnej z tych Pań, ale znam dwie rodziny z dziećmi ktore bardzo dużo pomocy otrzymały z GOPSu, nie tylko w postaci pieniędzy, ale i żywności. Rozmawiałem też jedną z matek która nie kryła wdzięczności dla urzędników. Być może są takie rodziny które nie dostały właściwej pomocy, ale raczej nie że względu na złe funkcjonowanie GOPS.