-1°
poniedziałek
-2°
wtorek
Wolna powierzchnia
wikimedia
115. kandydatów na radnych do Sejmiku Województwa Śląskiego
11 października 2018 r. | 10:37
0

Byli już zaprezentowani kandydaci na radnych powiatowych, czas na radnych do Sejmiku Województwa Śląskiego. W okręgu 4, który obejmuje powiaty: gliwicki, lubliniecki, tarnogórski oraz miasta Gliwice i Bytom ze 115. kandydatów tylko siedmiu otrzyma mandat. Do wyboru macie kandydatów z 15. list.

kandydaci:

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 NAWROCKI Tomasz Leszek 40 Gliwice
2 STYCZEŃ Adrian Maciej 39 Będzin
3 JANIK Henryka Krystyna 60 Konopiska
4 IMIELIŃSKA Anna 49 Wąsosz
5 BRĄCEL Lilia Zdzisława 64 Częstochowa
6 ADAMCZYK Jarosław 53 Dąbrowa Górnicza

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PILOT Andrzej Antoni 58 Tarnowskie Góry
2 WILK Zygmunt 66 Bytom
3 GRUS Anna Barbara 43 Lubliniec
4 ZAPIÓR Małgorzata 49 Katowice
5 CZAPELKA Agnieszka Zofia 47 Chudów
6 STEFAŃSKA Agnieszka 39 Radzionków
7 SOBOL Małgorzata Bożena 37 Łebki
8 POLOCZEK Mariusz Krzysztof 41 Bytom

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1 WIECZOREK Artur Paweł 32 Mysłowice
2 SKOTALCZYK Magdalena Anna 21 Dąbrowa Górnicza
3 WRĘBIAK Bartłomiej Marek 32 Bytom
4 MAŚLUCH Ewa 52 Katowice
5 GRABOWSKI Dariusz Gloriusz 20 Dąbrowa Górnicza
6 RUPALA Gaja Izabela 24 Katowice

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 CABAN Renata Wiesława 61 Gliwice
2 GZIK Marek Krzysztof 47 Gliwice
3 BIEDA Halina Maria 56 Bytom
4 EKKERT Lucyna Iwona 67 Tarnowskie Góry
5 DEMCZUK Stanisław Wiesław 59 Lubliniec
6 BIENIEK Marek Janusz 52 Gliwice
7 NIERYCHŁO Ewa Anna 38 Tąpkowice
8 STRASZAK Tomasz 39 Gliwice
9 SZCZECHOWSKI Krzysztof Andrzej 74 Katowice

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 WÓJCIK Krzysztof Stefan 60 Bytom
2 PRZYBYLSKA-CZAJKOWSKA Barbara Ewa 61 Tarnowskie Góry
3 ŁAPIŃSKI Janusz Henryk 64 Gliwice
4 WITASIK Rafał Leszek 49 Częstochowa
5 ZAGÓRSKA Jadwiga Franciszka 68 Gliwice
6 FILIPEK Andrzej 67 Radzionków
7 HOFMAN-DYNER Jolanta Maria 58 Koty
8 SAMOTUS Teresa Grażyna 61 Gliwice
9 JURECZKO Rafał Krzysztof 37 Pietrzaki

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1 KONIECZNY Maciej 38 Gliwice
2 SŁANIA Barbara Joanna 37 Bytom
3 MROZOWSKI Konrad 24 Gliwice
4 STROKOWSKA Helena Zofia 64 Gliwice
5 BEDNARZ Michał Piotr 37 Tarnowskie Góry
6 MICHALSKA Dorota 43 Gliwice
7 WRONA Artur 32 Połomia

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1 MILCZYŃSKI Cezary Kazimierz 27 Gliwice
2 BŁASIŃSKI Bartłomiej Marek 27 Bytom
3 MOŃKA Julianna Nikola 21 Orzesze
4 NOWICKI Dariusz Edwin 22 Rybnik
5 MORYC Bogusława Elżbieta 22 Gliwice
6 SKIBA Joanna Gabriela 24 Koszęcin
7 TOCZEK Grzegorz Stanisław 44 Kamieniec

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1 KARWOT Anna Zofia 46 Chudów
2 TOMCZYK Andrzej Piotr 64 Bytom
3 PŁONKA Jan Paweł 66 Tarnowskie Góry
4 WOŁOSZYN Andrzej Marian 68 Gliwice
5 SŁODCZYK Agnieszka Patrycja 35 Bytom
6 BISZ Magdalena Joanna 32 Kamieniec
7 JANUS Andrzej 59 Toszek
8 WOŹNIAK-ŻAK Aleksandra Anna 37 Miasteczko Śląskie
9 BINKOWSKI Adam Ryszard 34 Koszęcin

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1 TRUŚ Bartłomiej Marcin 25 Gliwice
2 BEŚKA Wojciech Adam 29 Gliwice
3 MICHNIK Mateusz Błażej 18 Gliwice
4 DOMERADZKA Agata Katarzyna 19 Gliwice
5 ANDRZEJEWSKI Bartłomiej 32 Katowice
6 KUFEL Urszula Monika 41 Katowice
7 BOMBA Michał Piotr 21 Ruda Śląska
8 SIFCZYK Anna Barbara 33 Gliwice

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PRZEDPEŁSKI Zbigniew Jerzy 60 Bytom
2 KOWALSKI Bartłomiej Leszek 27 Gliwice
3 KUBICA Józef Jan 60 Tarnowskie Góry
4 OLSZEWSKI Tomasz Jan 31 Tarnowskie Góry
5 KOPER-STASZOWSKA Wioletta Maria 41 Ruda Śląska
6 ROJ Dominika Monika 28 Draliny
7 KOCUREK Irena Maria 64 Brynek
8 URBANIAK-LEŚNIAK Magdalena Patrycja 31 Gliwice
9 ORDON Lesław Zbigniew 53 Bytom

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
1 TRZASKA Stanisław Adrian 42 Jaworzno
2 SOJKA Alicja Maria 64 Będzin
3 JANIK Aneta Marzena 39 Pyrzowice
4 KOWALÓWKA Zdzisław 66 Bielsko-Biała
5 PATUCHA Bohdan 72 Bielsko-Biała
6 CINA Elżbieta Barbara 72 Dąbrowa Górnicza

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1 PRZYBYLSKI Krzysztof 59 Bytom
2 KONDRACIUK Danuta Grażyna 64 Gliwice
3 SŁOMCZYŃSKI Andrzej Jerzy 60 Orzech
4 ZARZYCKI Roman Zdzisław 55 Tarnowskie Góry
5 ROJEK Andrzej Henryk 61 Ciasna
6 BUCZYŃSKA Oliwia Ewa 23 Radzionków
7 MITURA Katarzyna 28 Kalety
8 MISIEWICZ Anna 39 Katowice
9 SKOWROŃSKA Milena 29 Knurów

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
1 SKUBAŁA Roland Krzysztof 44 Pyskowice
2 KOLANKO Dionizy Piotr 57 Gliwice
3 KLIMEK Henryk Stanisław 64 Bytom
4 WÓJTOWICZ Dariusz Robert 43 Pyskowice
5 SOBOLEWSKA Stefania Magdalena 41 Gliwice
6 WIELGOSZ Bolesław Piotr 47 Gliwice
7 WIDERSKA Agata Justyna 41 Zabrze
8 BARTECKA Urszula Maria 74 Chudów

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1 KÖNIG Aleksander Jan 35 Tarnowskie Góry
2 JANY Aniela Maria 60 Tarnowskie Góry
3 LABURDA Jacek Wojciech 56 Bytom
4 GRUDNIK Grzegorz Mariusz 57 Gliwice
5 MACHULSKA Cecylia Zofia 73 Tarnowskie Góry
6 SARKOWICZ Łukasz Jan 42 Paniówki
7 GRYCHTOŁ Aneta Maria 28 Gierałtowice
8 CYROŃ Marian Juliusz 64 Lubliniec
9 MATHEJA Dorota Joanna 51 Toszek

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1 JANIK Marek Krzysztof 45 Pyrzowice
2 BEDNAREK Anna Maria 66 Jeleśnia
3 KOLIBAJ Jadwiga Olga 76 Katowice
4 CZAPKOWICZ Marek Artur 50 Tychy
5 GIZDOŃ Bogdan Leon 60 Łaziska Górne



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *