-1°
Mariusz Sukmanowski złotym medalistą ME
Herby mają mistrza Europy w karate!
03 lutego 2017 r. | 09:01

Nie wiem czy wiecie, ale gmina Herby ma mistrza Europy w karate. Sensei Mariusz Sukmanowski w kategorii seniorów starszych zdobył złoty medal mistrzostw Europy Karate Kyokushinkai Tezuka Group. Zawody odbyły się pod koniec ubiegłego roku w Wałbrzychu, a startowało w nich łącznie ponad 500. zawodników z 48. ośrodków.

Sukmanowski na co dzień reprezentuje Herbowski Klub Oyama Karate, gdzie jest głównym trenerem i prezesem klubu.

Oprócz złotego medal, Sukmanowski dostąpił sporego zaszczytu. Sędziowie zawodów, wyróżnili postawę sensei Mariusza w czasie walk i uznali go najlepszym zawodnikiem mistrzostw Europy.

2 odpowiedzi na “Herby mają mistrza Europy w karate!”

1. Krystyna napisał(a):

Super, gratulacje.

2. HALLYNA napisał(a):

bravo-i takie informacje władze gminy powinny nagłośnić-a tu cisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    MARIUSZ nie martw się już nie długo się to zmieni. Wielkie gratulacje ,jesteś wzorem jakich mało!!!!!!!!!!!!!!!!