-2°
sobota
-1°
niedziela
Niewybuchy w Kalinie!
19 lutego 2018 r. | 08:30
0

Wczoraj przed południem dyżurny lublinieckiej komendy został poinformowany o niebezpiecznym znalezisku w lesie w rejonie Kaliny. Podczas niedzielnego spaceru, jeden z mieszkańców znalazł pochodzące prawdopodobnie z okresu II wojny światowej niewybuchy.

Dzisiaj przed południem, z dyżurnym lublinieckiej komendy skontaktował się mężczyzna, który poinformował o znalezieniu materiałów wybuchowych w kompleksie leśnym pomiędzy Herbami a Kaliną. Na miejsce wyruszył policyjny pirotechnik oraz strażacy. Mundurowi ujawnili dwa pociski pochodzące prawdopodobnie z okresu II wojny światowej. Policjanci i strażacy zabezpieczą znalezisko, do momentu przybycia saperów. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).